do kasy suma: 0,00 zł
Program Lojalnościowy

Lojalność w naszym sklepie popłaca!      


 

 

 

 

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1. Organizatorem Programu Lojalnościowego jest Firma LoversNails Paulina Wiktorowicz z siedziba na Targówce 05-300 ,Ul Brzozowa 7 o Nip 8222395546  Regon : 523133302
1.2. Niniejszy Program Lojalnościowy skierowany jest zarówno do konsumentów, jak i innych podmiotów zawierających Umowy Sprzedaży Produktów z Organizatorem.
1.3. Program Lojalnościowy organizowany jest za pośrednictwem sklepu internetowego, której właścicielem i administratorem jest Organizator..

 

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją postanowień niniejszego Regulaminu jest Organizator. Dane osobowe przetwarzane są w celach, w zakresie i w oparciu o zasady wskazane w niniejszym punkcie Regulaminu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie danych osobowych niezbędnych do skorzystania z Programu Lojalnościowego skutkuje odmową udziału w nim.

  1. 2.1. Celem zbierania danych osobowych Klienta przez Administratora jest realizacja Programu Lojalnościowego;
    2.2. Podstawą przetwarzania danych osobowych Klienta jest konieczność realizacji umowy, której Klient jest stroną lub podjęcia na jego żądanie działań przed jej zawarciem.
    2.3. Każdej osobie przysługuje prawo do kontroli przetwarzania danych, które jej dotyczą, zawartych w zbiorze danych Administratora, a zwłaszcza prawo do: żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane.

    2.4. W celu realizacji uprawnień, o których mowa powyżej można przesłać stosowną wiadomość pocztą elektroniczną na adres: informacja@loversnails.pl

 

 

  

Nasz program lojalnościowy skierowany jest tylko i wyłącznie do zarejestrowanych klientów. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś zarejestruj się już teraz, kliknij w link aktywacyjny w mailu i zacznij zbierać punkty, które automatycznie otrzymasz za: 

 

 

 

 

 

  • Zakupy - 10 punkt za każde wydane 1 zł
  • Zapis do newslettera - 350 punktów jednorazowo
  • Dodanie opinii o produkcie - 100 punktów za każdą opinię 

 

W przypadku anulowania zamówienia bądź zwrotu towaru punkty zostaną odjęte z konta.

 

Pamiętaj! Punkty można wymienić na dowolny produkt w sklepie. Każde 10 punktów to 0.08gr do wydania, więc na produkt o wartości 80 zł potrzebujesz jedynie 10000 punktów!

 

 

 

Po zrealizowaniu zamówienia punkty zostaną automatycznie odjęte z Twojego konta, a potwierdzenie o zaktualizowanym saldzie otrzymasz na podany podczas rejestracji adres e-mail.
 
Każda rzecz wymieniona za punkty otrzyma wartość 1,23PLN Brutto która będzie doliczona do rachunku po stronie kupującego.
 
 
W razie jakichkolwiek pytań dot. programu lojalnościowego prosimy o kontakt na adres informacja@loversnails.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl