do kasy suma: 0,00 zł

Lśniący pyłek na Twoich paznokciach - jak zrobić efekt syrenki?

Lubisz efektowne zdobienia i kolory na paznokciach? Dodaj im jeszcze większego blasku z efektem WOW! Zdecyduj się na manicure z lśniącym pyłkiem. Jak zrobić efekt syrenki na paznokciach? Zgromadź wszystkie produkty niezbędne do jego wykonania i działaj.

Pyłek, czyli niezbędny element efektu syrenki na paznokciach

Najważniejszym produktem jest specjalny pyłek opalizujący. Wykorzystywany jest do manicure hybrydowego, utwardzanego w lampie UV/LED. Gdy go posiadasz, zrobienie efektu syrenki na paznokciach jest bardzo proste! Metoda ta opiera się, na nałożeniu opalizującego pyłku na powierzchnię dyspersyjną lakieru hybrydowego lub żelu. Pyłek ten różni się od brokatu tym, iż jest o wiele drobniejszy. Po rozsypaniu produktu na lepkiej warstwie lakieru należy go dokładnie wetrzeć i utwardzić w lampie. Dopiero wówczas pyłek będzie mienił się na różne kolory. Zachwycający efekt dostrzeżesz najwyraźniej przy poruszaniu dłonią.

Jeśli lubisz eksperymentować z kolorami, to możesz również i z pyłkiem! Zwłaszcza że wybór kolorów jest ogromny. Doskonale sprawdza się MULTICOLOR, który możesz nałożyć na każdy kolor lakieru lub żelu.

Jak zatem zrobić efekt syrenki? Poznaj sposób na oryginalną stylizację Twoich paznokci!

Aby zrobić efekt syrenki, postępuj dokładnie tak, jak w przypadku manicure hybrydowego.

1. Przygotuj paznokcie, wycinając skórki.

2. Opiłuj paznokcie, by nadać im odpowiedni kształt. Bloczkiem polerskim lub drobnoziarnistym pilnikiem spiłuj ich powierzchnię.

2. Odtłuść płytkę paznokcia primerem i nałóż odpowiednią dla Ciebie bazę pod hybrydę. Utwardź ją w lampie przez określony czas, w zależności od rodzaju i mocy lampy.

3. Po wyjęciu dłoni z lampy nanieś miękkim pędzlem pyłek opalizujący i kolistymi ruchami wcieraj go w lakier. Nadmiar pyłku usuń za pomocą pędzla. Staraj się bardzo dokładnie wykonać tę czynność. Nie możesz pozostawić żadnego wolnego miejsca.

4. Po dokładnym wtopieniu pyłku w warstwę dyspersyjną nałóż warstwę top coat. Następnie utwardź ją ponownie w lampie. Top sprawi, że Twoje paznokcie będą lśniące i nie będą się kleić.

Teraz możesz się cieszyć blaskiem pyłku na swoich paznokciach! Jeśli do tej pory zastanawiałaś się, jak zrobić efekt syrenki na paznokciach, teraz już wiesz, jakie to proste! Wybierz zatem kolor lakieru, dopasuj pyłek i działaj, a na pewno Twoje paznokcie będą przykuwać uwagę innych. Możesz również poeksperymentować, nakładając pyłek na połowę lub końcówki paznokcia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl