do kasy suma: 0,00 zł

Jakie powinny być dobre lakiery hybrydowe? Poznaj linię PALU!

 

Chcesz zacząć robić sama w domu manicure lub prowadzisz salon ? Zastanawiasz się jak wybrać dobre lakiery hybrydowe spośród szerokiej oferty dostępnej na rynku? Na początek musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czego oczekujesz od idealnego lakieru. Zapewne lista wymagań jest długa, dlatego ten artykuł skierowany jest właśnie do Ciebie. Pomożemy Ci określić najważniejsze aspekty, dzięki czemu dokonasz wyboru najlepszego lakieru hybrydowego.

1. Trwałość lakieru

Nic tak nie irytuje kobiety, jak odprysk lakieru po zaledwie kilku dniach od pomalowania paznokci. Jeśli zdarzyła Ci się taka sytuacja, zapewne zastanawiałaś się, w czym tkwi problem. Czy to wina jakości lakieru, czy jego nieprawidłowego nałożenia. Odpowiedzmy zatem na pytanie, czy dobry lakier hybrydowy może odprysnąć? Otóż nie powinien się ukruszyć, jeśli był odpowiednio nałożony. Zatem trwałość lakieru to podstawa, by zrobić dobry manicure.

Linia lakierów PALU charakteryzuje się dużą trwałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz elastycznością. Wybierając te lakiery hybrydowe w połączeniu z innymi produktami Palu, możesz być pewna, że Twój manicure utrzyma się długo, bez żadnych odprysków.

2. Duże napigmentowanie kolorów

Dobry lakier hybrydowy powinien być odpowiednio napigmentowany, Co to znaczy? Powinien posiadać tyle pigmentu, by podczas malowania nałożyć 1-2 warstwę lakieru. Zbyt duża ilość warstw mogłaby spowodować powstawanie pęcherzyków powietrza podczas utrwalania w lampie i zepsuć całą pracę. Wysoko napigmentowane emalią wystarczy raz lub dwa razy cienko pomalować paznokieć, by pokryć idealnie płytkę. Wybierając linię Palu z pewnością jakość i wyrazistość koloru Cię zaskoczy. Dwie warstwy nadadzą piękny wygląd paznokciom.

3. Odpowiednia konsystencja lakieru

Jaka powinna być konsystencja lakieru, by dobrze się nakładał? W tym temacie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od osoby wykonującej manicure, czy lepiej jej się nakłada rzadki, czy gęsty lakier. Większość osób jednak preferuje produkt średniej gęstości. Takie lakiery jak Palu, doskonale się nakładają. Nie rozlewają się po skórkach, ale też nie tworzą gęstej grubej warstwy. Już z niewielka ilość sprawia, że muśnięty kilka razy pędzelkiem, dobrze rozprowadzi się po paznokciu.

4. Bezpieczna formuła

Dobre lakiery hybrydowe to dobry skład. Bezpieczna formuła linii PALU sprawia, że nie uczulają, nie powodują przebarwień płytki. Również łatwo je się zdejmuje, bez uszkodzenia powierzchni paznokcia.

Jeśli zatem staniesz przed wyborem dobrego lakieru hybrydowego, zwróć uwagę na poszczególne parametry. Jakość lakieru przekłada się bowiem na idealnie wykonany i wyglądający manicure. Hybryda z linią PALU z pewnością spełni Twoje oczekiwania, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi paznokciami.

            

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl