do kasy suma: 0,00 zł

STYLISTIC GÓRNE FORMY DUAL FORMS Square 120szt

Dostępność: brak towaru
Cena: 20,00 zł

Cena regularna:

20.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 200 pkt [?]

towar niedostępny

Opis

STYLISTIC GÓRNE FORMY DUAL FORM Square 120szt

✨Przezroczyste formy do przedłużania paznokci Dual Form od Stylistic to świetna alternatywa dla tradycyjnych szablonów.

✨Praca z nimi pozwala na wyjątkowo szybkie zbudowanie szkieletu i przedłużenie płytki, gwarantując równocześnie, że wszystkie paznokcie będą miały dokładnie ten sam kształt.

✨To sprawia, że formy są doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla doświadczonych stylistek, ale i dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę w tym zawodzie.

Co wyróżnia szablony Dual Form?

❇️elastyczność i trwałość ‒ możesz korzystać z form bez obaw o ich uszkodzenie, zarówno podczas nakładania, jak i ściągania

❇️linie pomocnicze ‒ dzięki nim bez problemu nadasz paznokciowi wybraną długość

❇️wygodne utwardzanie w lampie ‒ formy są przezroczyste, dzięki czemu światło lampy UV/LED przenika przez nie z łatwością

Sposób użycia:

  1. Przygotuj płytkę paznokcia ‒ zmatuj ją, wedle potrzeby zaaplikuj primer bezkwasowy i nałóż bazę. Całość utwardź w lampie.
  2. Następnie na dolną, wklęsłą część formy zaaplikuj żel lub akrylożel. Połóż formę na wcześniej przygotowanej płytce paznokcia i delikatnie przyciśnij.
  3. Całość utwardź w lampie UV/LED ‒ czas utwardzania dopasuj do zastosowanego preparatu budującego.
  4. Delikatnie zdejmij silikonową formę z paznokcia.
  5. Opiłuj masę i nałóż wybrany top bądź kolorowy lakier hybrydowy.

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl