NEONAIL LAKIER HYBRYDOWY QUEEN OF FUN - 7,2ML
Cena regularna:
36,99 zł
towar niedostępny





Opis
NEONAIL LAKIER HYBRYDOWY QUEEN OF FUN - 7,2ML
Błyszczący manicure ślubny w odcieniach różu
Queen of Fun to brokatowy lakier hybrydowy w kolorze różu, który składa się z samych iskrzących drobinek. Jest półtransparentny, lecz nawet już jedna cienka warstwa tego produktu sprawi, że w mgnieniu oka uzyskasz nietuzinkowy, ozdobny efekt. Połącz ten brokatowy lakier na ślub z innymi produktami, tworząc niezwykłe zdobienia lub zdecyduj się na to, aby zaaplikować go solo. W każdej z tych odsłon wspaniale podkreśli piękno Twojej sukienki. Queen of Fun to różowy, brokatowy lakier idealny nie tylko dla panny młodej, lecz także jej świadkowej i druhen!
STOSOWANIE:
1. Delikatnie zmatowić paznokieć polerką, usunąć powstały pył, następnie przemyć cleanerem.
2. Nałożyć cienką warstwę HARD BASE i utwardzić w lampie LED lub UV.
3. Nałożyć warstwę lakieru hybrydowego w wybranym kolorze* i utwardzić w lampie LED/UV (im ciemniejszy kolor tym dłuższy czas utwardzania). Dla uzyskania głębi koloru czynność należy powtórzyć.
4. Nałożyć warstwę HARD TOP dla nadania bardzo wyrazistego połysku.
5. Utwardzić w lampie LED/UV, po czym przemyć cleanerem.
6. W celu ściągnięcia z paznokci lakiero - żelu, należy zmatowić blokiem polerskim błyszczącą warstwę, następnie zastosować Aceton.
Przy wyborze lakierów z drobinkami przed użyciem lakieru należy obrócić buteleczkę w dłoniach (by drobinki rozłożyły się w nim równomiernie)
Uprzejmie informujemy, iż kolory widoczne na zdjęciach, zamieszczonych na karcie produktu w sklepie, mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych kolorów naszych produktów. Powodem powyższych różnic są indywidualne ustawienia monitora Państwa komputera
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)